Stomatolog z paleontologiem – co udowodniono?
 Oceń wpis
   

 Specjaliści poprowadzili dotychczas częste badania naukowe na podstawie na odkrytych wykopaliskach największych zwierząt. Dzięki tym badaniom mogą wiele wysnuć wniosków na temat ich budowy, wagi, tego co jadły i życia. Specjaliści wiedzą także, czy były mięsożerne czy roślinożerne. A to wiadomo przede wszystkim z racji tego, że na podstawie znalezisk wiemy jakie posiadały uzębienie. Na pewno ciekawe jest to, czy nasze zęby powiedzą nam, do jakiej grupy jesteśmy przeznaczeni naturalnie. Dużo ludzi twierdzi, że jesteśmy stworzeni do jedzenia mięsa, ponieważ tak chciała natura, jednak my wiemy, że niewiele w tym prawdy. Biorąc pod lupę współczesny zestaw metod gotowania, to jednak jest on niesamowicie płynny zależy od klimatu, od zwyczajów, od wiary, od zasad w domu i codziennych przyzwyczajeń, a także od własnego smaku, a także światopoglądu. Ludzie zjadają sporo mięsa i nie wyobrażają sobie inaczej, są także inni ludzie, które w ogóle  rezygnują z jedzenia mięsa, a czasem także całkiem produktów pozaroślinnych (dieta wegańska).

Badania dentystów

Metod jest w rzeczywistości wiele i nie jest prosto określić, jakie są ludzkie gatunkowo określone potrzeby co do tego, co powinniśmy jeść, ponieważ jednak to tak bardzo zróżnicowana kwestia. Inni mieszkańcy naszej planety mają są wyposażone w instynkty, który wskazuje im co trzeba jeść a także co z tego jest konieczne, no ale ludzie tego nie mają co zrobić? Nie jest to oczywiste! Naukowcy dlatego właśnie zabawili się w dentystów doszli do wniosku, że zęby pokażą prawdę i jedynie dentysta odpowie nam  w jaki sposób myć zęby, jak dbać o nasze kły, a także co czy jesteśmy stworzeni do jedzenia mięsa nie tylko dlatego, że wie, jakie składniki są świetne dla zębów, ale również widzi jaki rodzaj uzębienia posiadamy

Jak leczyć zęby?

No tak ale co stwierdzili badacze w problemie ludzkiego jedzenia kiełbasek? Prawdą jest, że mięsożerne dostają od natury spiczaste trzonowce, aby potrafiły nimi zabić ofiarę pomyślicie zapewne |nasze uzębienie przecież tez ma kły chwila, chwila! Faktycznie jest tak, że ludzkie kły okażą się całkowicie bezużyteczne w chwili, gdyby rzeczywiście trzeba by ugryźć surowe mięso. Fakty są zaskakujące człowiekowi zęby trzonowe są płaskie i raczej maja za zadanie to, by rozdrabniać, posiłek bardziej podobni jesteśmy więc do jedzących same rośliny. Potwierdza to praktycznie każdy dentysta. Kontrargumenty jednak są głośne. Jakby nie było szczotkujmy dobrze nasze ludzie zęby i dbajmy o nie.  

Czy dużo osób ma próchnicę? Różne rodzaje zębów