Jak sprawuje się szczoteczka Oral-B Black 7000?
 Oceń wpis
   

 Szczoteczka do zębów Oral-B Black 7000 uważana jest za najlepszą w tym momencie. Oferuje 40 000 ruchów pulsacyjnych i ponad 8800 oscylacyjnych na minutę. Ta elektryczna szczoteczka do zębów posiada 6 trybów czyszczenia (codziennie czyste, głębokie czyszczenie, wybielanie zębów, wrażliwy i czyszczenie języka). Może być używana z prawie każdą szczoteczką Oral-B. Uchwyt Oral-B Black 7000 jest z silikonu i toleruje wodę. Ważną cechą tej szczoteczki jest urządzenie SmartGuide, w którym można zobaczyć w czasie rzeczywistym informacje o swoim czasie szczotkowania.

Recenzja szczoteczki elektrycznej

Black 7000 posiada również standardowe dwa zegary, jeden ustawiony na 30 sekund, aby zmienić obszar szczotkowania i jeden ustawiony na 2 minuty. Podczas korzystania z Oral-B Black 7000 można również skorzystać z czujnika alarmującego, gdy myjemy zęby zbyt mocno. Zwykle do szczoteczki dołączane jest etui, a bateria trzyma do 10 dni. Cena za tą szczoteczkę jest wysoka, ale za to doskonale spełnia swoje zadanie w zakresie czyszczenia zębów. Z kolei szczoteczka do zębów Philips Sonicare Diamond Clean jest najlepszą szczoteczką elektryczną produkowaną przez Philipsa Sonicare. Oferuje 31 000 ruchów na minutę i jest kompatybilna z większością główek szczoteczek Philips Sonicare. Ta elektryczna szczoteczka do zębów oferuje 5 trybów czyszczenia (czyszczenie, białe, polerowanie, opieka dziąseł i wrażliwe).

Jak zadbać o dziąsła?

szczoteczkiPhilips Sonicare Diamond Clean jest znana z tego, że poprawia zdrowie dziąseł w zaledwie 2 minuty. To zostało udowodnione, że technologia soniczna miesza płyny między zębami dla lepszego czyszczenia. Ta szczoteczka do zębów usuwa 100% więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna. Bateria Diamond Clean wytrzymuje 3 tygodnie od jednego pełnego naładowania i można ją ładować za pomocą ładowarki USB lub ładowarki szklanej, która zawarta jest w pakiecie szczoteczki do zębów. Ta elektryczna szczoteczka do zębów ma również dwa standardowe liczniki: Smartimer i Quadpacer. Z kolei szczoteczka do zębów Philips Sonicare Flexcare Platinum posiada trzy tryby intensywności (niski, średni i wysoki). Flexcare Platinum posiada 3 tryby czyszczenia (czysty, biały i pielęgnacja dziąseł), które w połączeniu z trybami intensywności daje 9 opcji czyszczenia.

Technologia szczoteczek sonicznych

Ta szczoteczka soniczna wykorzystuje technologię soniczną i porusza się 31 000 razy na minutę. Ta szczoteczka do zębów posiada standardowe dwa liczniki i również kilka innych ciekawych funkcji, takich jak łatwy start. Ponadto ta szczoteczka soniczna posiada czujniki ciśnienia, które uruchamiają się, gdy naciskasz zbyt mocno i jest dobrze znana jako bardzo prosty sposób wybielania zębów. Bateria wytrzymuje do 30 tygodni, co czyni ją jedną z najlepszych szczoteczek.

 

Jak dbać o higienę jamy ustnej? Brzydki oddech – co robić?