Zalety elektrycznych szczoteczek sonicznych
 Oceń wpis
   

 Wielką zaletą szczoteczek sonicznych jest idealny ruch szczotkowania. Opatentowane włosie główki szczoteczki Sonicare jest przeznaczone do obracania w ruchu posuwisto-okrężnym, zalecanym przez stomatologów na całym świecie. Zapewnia to doskonałe mycie zębów za każdym razem.

Pozytywny wpływ na dziąsła
Ponadto umożliwia delikatne masowanie dziąseł. Tym samym szczoteczka do zębów Sonicare poprawia zdrowie dziąseł, stymulując krążenie krwi, ponieważ wypiera płytki nazębnej na linii dziąseł. Wiele osób używając szczoteczki Sonicare zauważa poprawę zdrowia dziąseł w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Mycie zębów szczoteczką Philips Sonicare może mieć znaczący wpływ na ogólny stan zdrowia, ze względu na skuteczność w zwalczaniu płytki nazębnej. Badania wykazują, że płytka nazębna jest związana z ryzykiem  zawału i cukrzycy.
 
Opcje szczoteczek elektrycznych
 
szczoteczka sonicareSzczoteczka soniczna Philips Sonicare wyróżnia się też doskonałym timerem. Szczoteczka do zębów wyposażona jest w technologię SmartimerTM, czyli innowacyjny wbudowany timer który automatycznie poinformuje Cię, jak długo trzeba myć. Philips Sonicare wyeliminował w ten sposób zbyt krótkie mycie zębów. 
 
Dentyści na całym świecie zalecają tą szczoteczkę do zębów, która może być wielki wpływ na jakość higieny Twojej jamy ustnej. wpływ na jakość Twojego higieny jamy ustnej.. Oral Healthcare Philips informuje, że ponad 175 badań klinicznych prowadzonych przez 50 uniwersytetów na całym świecie oceniło szczoteczkę Sonicare jako wysoko  skuteczną w poprawie stanu zdrowia dziąseł i usuwaniu plam stomatologicznych i płytki nazębnej. Być może dlatego stomatolodzy na całym świecie uważają, że Sonicare to  szczoteczka soniczna nr 1.
 
Jaką szczoteczkę warto kupić?
 
Jeśli zastanawiasz się, która szczoteczka do zębów Philips Sonicare jest dla Ciebie, zapewniamy, że na pewno znajdziesz tą idealną dla Twoich potrzeb i preferencji. Philips Sonicare produkuje wiele szczoteczek elektrycznych od supernowoczesnych modeli wyposażonych akumulatory litowo-jonowe i wbudowany preparat odkażający UV do modeli z zasilaniem bateryjnym specjalnie zaprojektowanym dla nastolatków z aparat ortodontyczny. Z dziewięciu modeli do wyboru, znajdują się więc szczoteczki, które dobrze nadają się do każdego budżetu i stanu zębów.
 
Co to jest Sonicare?
 
Sonicare jest idealnym produktem do czyszczenia jamy ustnej. Szczoteczka Philips Sonicare gwarantuje znaczącą poprawę zdrowia jamy ustnej. Ich zdolność do walki płytki nazębnej nawet z trudno dostępnych miejsc, jest naprawdę imponująca. Pamiętajmy jednak że szczoteczka Sonicare  nie jest substytutem dla codziennego czyszczenia nicią dentystyczną lub regularnych wizyt u stomatologa lub higienistki stomatologicznej. Jeśli czujesz, że nadszedł czas na wybielanie zębów lub ich leczenie, to niezwłocznie umów się na wizytę u Twojego stomatologa.
Szczoteczka soniczna Sonicare - recenzja produktu
 Oceń wpis
   
Szczoteczka elektryczna do zębów Sonicare jest serdecznie polecana przez stomatologów na całym świecie. Od wprowadzenia pierwszej na świecie szczoteczki sonicznej w 1980 roku, Sonicare sprawiło, że higiena jamy ustnej u wielu osób wyraźnie się poprawiła. Mycie zębów szczoteczką soniczną Philips Sonicare zapewnia zdrowe i czyste zęby i dziąsła.
 
Jak korzystać z takiej szczoteczki?
 
szczoteczka sonicznaTo co wyróżnia taką szczoteczką to przede wszystkim fakt, że wykorzystuje ona opatentowaną technologię dynamiki płynów, aby usunąć płytkę nazębną nawet w trudno dostępnych miejscach dla ręcznych i oscylujących elektrycznych szczoteczek do zębów. Należy pamiętać, że płytka do zębów jest główną przyczyną chorób dziąseł  takich jak zapalenie dziąseł i przyzębia oraz prawdopodobnie przyczynia się też do innych schorzeń, od chorób serca do osteoporozy. Dzięki niezwykłej mocy czyszczącej szczoteczki do zębów Sonicare  w naszym domu ma miejsce prawdziwa rewolucja w zakresie opieki stomatologicznej. Szczoteczka soniczna jest świetną inwestycją w zachowaniu czystej i zdrowej jamy ustnej.
 
Różnice pomiędzy szczoteczkami
 
Trudno uwierzyć, jak łatwo wprowadza w błąd mała manualna szczoteczka do zębów. Faktem jest jednak to, że miliony ludzi, którzy myślą, że dbają o zęby właściwie, a tak naprawdę szczotkują nieprawidłowo. Do typowych błędów zaliczamy zły ruch szczotkowania, zbyt mocne mycie zębów oraz zbyt krótkie szczotkowanie. Sonicare łatwiej zapewnia prawidłowe czyszczenie zębów, dzięki automatyzacji praktycznie całego procesu. 
 
Na poprawę higieny jamy ustnej wpływa przede wszystkim dużo większa liczba ruchów szczoteczki na minutę. Szczoteczka do zębów Sonicare generuje między 30 000 a 40 000 ruchów na minutę. Standardowe szczoteczki elektryczne wytwarzają tylko 3000-7500 pociągnięć szczotki na minutę. Natomiast w najlepszym przypadku liczba ruchów szczoteczki manualnej wynosi około 300 ruchów na minutę. Pomimo dużej liczbie ruchów, szczoteczka do zębów marki Sonicare jest na tyle delikatna, że można jej używać także w przypadku wrażliwych dziąseł. 
 
Czym jest szczoteczka soniczna?
 
Producenci szczoteczki Sonicare opatentowali technologię soniczną usuwania płytki nazębnej. Działanie czyszczące szczoteczką Sonicare jest specjalnie przeznaczone do usuwania płytki nazębnej przez ubijanie pasty do zębów i śliny do spienionej cieczy bogatej w tlen. Następnie szczoteczka do zębów Sonicare kieruje płyn między zębami i do miejsc poniżej linii dziąseł, gdzie rośnie płytka bakteryjna. Badanie kliniczne Stanford University  pokazuje, że efekt ten, zwany dynamiką płynów jest w stanie usunąć płytkę nazębną bez  bezpośredniego kontaktu główki szczoteczki z zębami. Serdecznie zapraszam do zakupu!